امروز: چهارشنبه,2 اسفند 1396
مفتاح رهنورد خبرخوان

تبلیغات

نکات مهم در شستشوی خودرو

پس از درک اهمیت شستشوی خودرو، باید بدانیم که شستن خودرو حساب و کتاب دارد و طی انجام این مراسم سرگرم کننده اگر اصول و نکاتی را رعایت نکنیم، ممکن است به بدنه خودرو آسیب وارد کنیم.

ضرورت نصب چراغ مه شکن عقب

در بعضی از کشورهای جهان، نصب چراغ مه شکن عقب الزامی نیست و به همین دلیل بعضی از خودروسازان این چراغ را به‌صورت مستقل بر روی خودروهای خود نصب نمی‌کنند و این خودروها دارای دو چراغ دنده عقب هستند.

اپتیما بخریم یا سوناتا؟

اپتیما یا سوناتا؟ : سدان های متوسط خانوادگی یکی از پر طرفدارترین کلاس ها در بین سایر طبقه بندی های خودرو به حساب می‌آید.

پژو 508 بخریم یا رنو تالیسمان ؟

پاییز سال گذشته بود که تالیسمان توسط نگین خودرو وارد بازار شد و این محصول رنو خیلی زود توانست نظر علاقه مندان به خودروهای لوکس و نیمه لوکس را به خود جلب کند. از سوی دیگر، ایران خودرو نیز تابستان امسال در همکاری با پژو در شرکت ایکاپ، جدیدترین محصول خود یعنی پژو 508 را به بازار عرضه کرد که با وجود قیمت کمتر نسبت به تالیسمان، رقیبی جدی برای آن به شمار می رود.

اولین اقدام پس از روشن شدن چراغ چک خودرو چیست؟

پاره‌ای از ایرادهای خودرویی بسیار ساده و روش برطرف کردن آن‌ها نیز آسان است. "تعمیرکار خود باشید" با بیان ساده شما را به رفع مشکل پیش آمده دعوت و تا زمان رفع مشکل مرحله به مرحله راهنمایی می‌کند.

دنا یا پژوپارس؟خودروی ایرانی یا فرانسوی؟

در مقایسه این هفته می‌خواهیم دو محصول ایران خودرو را سنگ محک بزنیم.خیلی از خریداران خودرو زمانیکه پولی بین ۳۵ تا ۴۵ میلیون تومان داشته باشند انتخابشان بین دو خودرو پژو پارس و دنا است.

خودروی «برلیانس» کارکرده بخریم؟

خرید خودروی کارکرده در بازار پر تنوع امروز به خصوص از میان خودروهای با اصالت چینی یکی از دل مشغولی های کاربران ایرانی است.

ساینا صفرکیلومتر بخریم یا رانا کارکرده؟

علت انتخاب این 2 خودرو، قیمت نسبتا پایین آنها در مقایسه با سایر خودروهای موجود در بازار است. همان طور که می‌دانید خودروهای ارزان قیمت ...

درباره رنو کپچر ۲۰۱۸ بیشتر بدانید

-احتمالا کپچر با این ویژگی‌ها از رقبایی مانند تیوولی کره، هوندا اکورد ۲۰۱۸ یا ۲۰۰۸ پژو پیشی بگیرد یا از چرخه رقابت با آنها بازنماند.

قیمت و مشخصات کامل B30

بهمن موتور با خروج دو محصول بسترن، در سال جاری B30 را با حدود قیمت بیش از 58 میلیون تومان به خط تولید خود آورده است.