امروز: یکشنبه,4 تیر 1396
فروش اقساطی خودرو خبرخوان

تبلیغات

سپند خودرو

فروش اقساطی محصولات ایران خودرو و سایپا توسط پدید خودرو تیراژه آغاز شد - عید سعید فطر

شرکت پدیده خودرو تیراژه فروش اقساطی انواع محصولات ایران خودرو و سایپا را ویژه عید سعید فطر آغاز كرد.

جوابیه شرکت رامش خودرو در خصوص انتشار خبر « رامش خودرو مجوز پیش فروش خودرو ندارد و واردکننده خودرو نیست!»

پس از انتشار گزارشی در خصوص نحوه فعالیت و اقدامات شرکت رامش خودرو در پایگاه خبری صبحانه، روابط عمومی این شرکت، اقدام به ارسال توضیحاتی در خصوص مطلب مذکور کرد که عینا منعکس می شود:

آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری لیزینگ پرهام خودرو با بیش از ۲ هزار شاکی

دادستان آزاد شهر آخرین جزئیات از پرونده کلاهبرداری لیزینگ خودرو موسوم به پرهام را تشریح کرد و گفت: این پرونده در شهرستان سرباز سیستان و بلوچستان در حال رسیدگی است که بدلیل دوری راه وکلای رایگان به مالباختگان در آزاد شهر معرفی شده است.

محبوب ترین خودرو های هیبریدی در شرکت پرشین پارس

شرکت پرشین پارس که فعالیت خود را از سال 1831 آغاز نموده ،با در اختیار گرفتن نیروهای کارآمد و متخصص توانسته هر ساله میزان فروش خود را بهبود بخشیده و سال 59 نیز از این قاعده مستثنی نبوده است . نکته قابل توجه در مورد فروش سال جدید شرکت پرشین پارس توجه و علاقه مشتریان به خرید خودروهای هیبریدی بوده است. مدتی است که از ورود خودروهای هیبریدی به ایران می گذرد و در این مدت با توجه به ویژپی های منحصر به فرد این خودروها که بارزترین آن مصرف سوخت به مراتب کمتر از مدل های تمام بنزینی است، توانسته توجه علاقه مندان به خرید خودروی جدید را به سوی خود جلب کند.

آداک خودرو پلمپ شد / آغاز برخورد جدی با شرکت های لیزینگ بدون مجوز

علاوه بر ابلاغ تذکرات مکتوب و صریح به برخی شرکت های خودرویی که به تعهدات خود در قبال مشتریان عمل نکرده اند، ماجرا حتی به پلمب یک شرکت به علت تعدد شکایات نیز رسیده است.

آخرین وضعیت پرونده نگین خودرو آفتاب از زبان متهم اصلی

 متهم اصلی پرونده نکین خودرو آفتاب که نزدیک به ۳ هزار شاکی دارد و هم اکنون نیز در زندان به سر می‌برد، آخرین وضعیت این پرونده و تسویه بدهی با مالباختکان را تشریح کرد. 

باز هم کلاهبرداری در قالب واردات خودرو / مدیر عامل شرکت میهن تک رو بازداشت شد

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که با معرفی خود به عنوان فرزند یکی از مسئولان ارشد نظامی کشور اقدام به کلاهبرداری از شهروندان با بهانه‌های مختلف کرده بود، خبر داد.

خداحافظی عظیم با عظیم خودرو

مدیران شرکت عظیم خودرو رفتند

شرکت عظیم خودرو که توانسته بود در ماههای گذشته مدیران با سابقه صنعت خودرو را از شرکتهای مختلف جذب کند، حالا با یک خداحافظی عظیم در سطح مدیران ارشد شرکت خود مواجه شده است.

زنجیره دروغ برای فروش خیالی خودروهای خارجی :

رامش خودرو مجوز پیش فروش خودرو ندارد و واردکننده خودرو نیست!

یکی از مدیران این شرکت در تاکید می کند که رامش خودرو جزء واردکنندگان رسمی محسوب می شود (در حالی که چنین چیزی صحت ندارد) و با آزاد شدن واردات اسپورتیج 2017 طی روزهای آینده (زمان عقد قرارداد 8 خرداد است) می توانیم خودروی خود را در یک طرح 55 روزه با قیمت 185 میلیون تومان، به جای 200 میلیون تومان قیمت تعیین شده برای آن، تحویل بگیریم!

جوابیه توهین آمیز شرکت داتیس خودرو به بولتن نیوز:

داتیس خودرو : مشتریان و راسانه ها دروغگو و باج گیر هستند

بعد از طرح مشکلات مشتریانی که تقاضای تحویل خودروهایشان از داتیس خودرو را به بولتن نیوز فرستاده بودند، داتیس خودرو بدون برطرف کردن مشکل، تنها با ارسال جوابیه ای همه مشتریان خود را دروغگو و کلاهبردار خوانده و بولتن نیوز را هم به باج گیری متهم کرده است!