امروز: یکشنبه,4 تیر 1396
فروش اقساطی خودرو خبرخوان

تبلیغات

سپند خودرو

فروش اقساطی ام وی ام X33s اسپرت ویژه عید سعید فطر آغاز شد

شرایط فروش اقساطی  MVM X33s اتوماتیک و MVM X33s Sport اتوماتیک ویژه عید سعید فطر از سوی مدیران خودرو اعلام شد.

ثبت نام پژو 2008 تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: در حال حاضر ثبت نام در وب سایت فروش ایران خودرو فعال و عادی است و هموطنان می توانند با مراجعه به این سامانه فروش نسبت به ثبت نام پژو2008 اقدام کنند.

شورای رقابت گران فروشی خودرو را به موقع اعلام نمی‌کند

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی اطلاعیه ای اعلام کرد که نظارت بر حسن رعایت قیمت‌های مصوب خودرو مستلزم ارائه اطلاعات به‌هنگام از ناحیه مرجع تعیین قیمت است که طی سنوات گذشته این مهم به طور کامل توسط شورای رقابت محقق نگردیده است.

روز دوم ثبت نام پژو 2008 باز هم حاشیه ساز شد

مرحله دوم پیش فروش خودروی جدید پژو 2008 از صبح امروز آغاز شد و همانند روز پنجشنبه حاشیه‌های فراوانی داشت.

قیمت پژو 2008 در بازارهای جهانی 70 میلیون است نه 120 میلیون!

اگر بخواهیم قیمت جهانی این خودروی فرانسوی که قرار است توسط ایران خودروی به بازار ایران عرضه شود، بررسی کنیم، در حال حاضر پژو ۲۰۰۸ در بازارهای جهانی حدود ۱۸ هزار دلار قیمت می خورد. 

شیب کند استقبال از پیش فروش پژو 2008 پسابرجامی

با وجود آنکه گمان می‌رفت پیش‌فروش اولین خودروی پسابرجامی کشور یعنی «پژو ۲۰۰۸» در ساعات اولیه به اتمام برسد اما بررسی روند ثبت نام مشتریان در روز نخست، نشان‌دهنده شیب کند پیش‌فروش خودرو مدنظر است.

مدیر عامل ایران خودرو : قیمت پژو 2008 همان 99 میلیون و 800 هزار است

با وجود اینکه سازمان حمایت از قیمت 120 میلیونی خودرو پژو 2008 خبر داده بود، طبق اعلام مسئولان، قیمت نهایی این خودرو زیر صد میلیون خواهد بود.

خرید پژو 2008 از طریق درگاه شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد

آماده پذیرش کلیه کارت‌های عضو شتاب از جمله کارت‌های بانک‌پاسارگاد برای ثبت‌نام انواع خودرو است.

بازار سیاه فروش حواله پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو راه افتاد

در حالی هنوز سه روز از فروش پژو ۲۰۰۸ توسط شرکت ایران خودرو نگذشته که بازار سیاه خریدو فروش حواله آن راه افتاده است.

امداد کلاهبرداران!

امدادخودرو جعلی با نشانی مشابه سایت ثبت‌نام یارانه با رانندگان تماس می‌گیرد و با وعده‌های فریبنده مانند 5 سال خدمات رایگان تعمیر، کلاهبرداری می‌کند. این یکی از تازه‌ترین ترفندهای سودجویانی است که با عنوان امدادخودرو پایشان به بازار کالا و خدمات باز شده است. مدتی است از دفتری جعلی، تماس‌های مشکوک با شهروندان گرفته می‌شود؛ دفتری که «نمایندگی مرکزی امدادخودرو کشوری» نام دارد! شخص تماس‌گیرنده بعد از این‌که مطمئن می‌شود شما مالک خودرو هستید با ترفندهای مختلفی شما را راضی به گرفتن کارتی به نام «کارت مکمل امداد» می‌کند. اپراتور هزینه صدور این کارت را 110 هزار تومان اعلام کرده و می‌گوید در ازای صدور این کارت می‌توانید به مدت ٥‌سال از خدمات و تعمیرات رایگان امدادخودرو بهره‌مند شوید!